Jesteś tutaj: Hurtownia Dewocjonalia » DO KOMUNII » Wianki komunijne, ozdoby do włosów » wianki - koczki i wężyki

Przejdź do:  –»wianki - okrągłe   –»wianki - półksiężyce   –»wianki - szpice   –»przepaski   –»wpinki - grzebienie, żabki, szpilki, wkręty 

wianki - koczki i wężyki
Kod Nazwa (cechy produktu) Cena
netto (zł)
Ilość sztuk do zamówienia:

6.4./102
WIANEK DO KOMUNIIWianek komunijny wężyk. Ozdobna gałązka wykonana z drucika bogato ozdobionego drobnymi kwiatuszkami, satynowymi ręcznie robionymi różyczkami i perełkami. Dzięki temu że ozdoby zostały zamocowane na druciku daje możliwość dowolnego upięcia na włosach. Gałązkę można też wykorzystać na inne okazje.
Ceny i zamówienia dostępne po zalogowaniu » Zaloguj się

6.4./163
WIANEK KOMUNIJNY - GAŁĄZKAOryginalny wianek komunijny w wersji wężyka. Ozdobna gałązka ze srebrnego drucika z delikatnymi, białymi kwiatuszkami i dużą ilością perełek. Dzięki swojej elastyczności taki wianek ma wiele możliwości upięcia. Może być zastosowany jako wianek na całą głowę lub na koka a tekże dowolnie wpleciony w rozpuszczone włosy.Długość wężyka ok. 60 cm.
Ceny i zamówienia dostępne po zalogowaniu » Zaloguj się

6.4./168
OZDOBA KOMUNIJNA NA KOKAKOŃCÓWKA KOLEKCJI - WYPRZEDAŻ !

Ozdobna gałązka w kolorze zieleni, owinięta delikatnym srebrnym drucikiem, ozdobiona białymi perełkami, ślicznie połyskującymi kryształami i delikatnymi białymi kwiatuszkami. Wianek można wpleść w rozpuszczone włosy, upiąć jako koka lub zastosować jako przepaskę na całą głowę.  Jego elastyczność  daje wiele możliwości upięcia go w oryginalny, za każdym razem inny sposób. Istnieje możliwość całkowitego odpięcia atłasowych tasiemek. Nadaje się do zdobienia dowolnej fryzury komunijnej. Długość gałązki ok. 42 cm. (bez białych tasiemek do wiązania).
Ceny i zamówienia dostępne po zalogowaniu » Zaloguj się

6.4./171
WIANEK KOMUNIJNY - GAŁĄZKAElegancki wianek komunijny w wersji wężyka z tasiemkami do wiązania. Delikatna gałązka ze srebrnego drucika ozdobiona została delikatnymi białymi kwiatuszkami i dużą ilością kryształów. Dzięki swojej elastyczności taki wianek ma wiele możliwości upięcia. Może być zastosowany jako wianek na całą głowę lub na koka a tekże dowolnie wpleciony w rozpuszczone włosy. Długość stroika ok. 40 cm.
Ceny i zamówienia dostępne po zalogowaniu » Zaloguj się

6.4./173
WIANEK KOMUNIJNY NA KOCZEKWianek komunijny na koka w kolorze biało-różowym. Wykonany z kwiatów wygladających "jak żywe". Zdobiony tiulem w kropeczki i zielonymi listkami. Z tyłu podwójna kokarda z organdyny i wiszące loki oraz proste tasiemki.  Wygląda jak z żywych kwiatów. Wianek rozpinany z tyłu pod kokardą. Idealny zarówno  do sukienki komunijnej jak i do alby . 
Ceny i zamówienia dostępne po zalogowaniu » Zaloguj się

6.4./179
WIANEK KOMUNIJNY - GAŁĄZKADelikatny wianek komunijny w wersji wężyka. Gałązka ze srebrnego drucika ozdobiona została delikatnymi, białymi kwiatuszkami i bardzo dużą ilością białych perełek. Dzięki swojej elastyczności taki wianek ma wiele możliwości upięcia. Może być zastosowany jako wianek na całą głowę lub na koka a tekże dowolnie wpleciony w rozpuszczone włosy. Długość wężyka ok. 55 cm.
Ceny i zamówienia dostępne po zalogowaniu » Zaloguj się

Oprogramowanie: Vaka Software
Wróć do góry