Jesteś tutaj: Hurtownia Dewocjonalia » DO KOMUNII » Wianki komunijne, ozdoby do włosów » wianki - półksiężyce

Przejdź do:  –»wianki - koczki i wężyki   –»wianki - okrągłe   –»wianki - szpice   –»przepaski   –»wpinki - grzebienie, żabki, szpilki, wkręty 

wianki - półksiężyce
Kod Nazwa (cechy produktu) Cena
netto (zł)
Ilość sztuk do zamówienia:

6.4. /127
WIANEK DO KOMUNIIPrzepiękny wianuszek komunijny na koka. Wykonany z satynowych różyczek i spiralek, bogato zdobiony perełkami.  Z tyłu szyfonowa kokarda z lokami i luźno zwisającymi perełkami na żyłce. Wianuszek można rozpiąć tworząc z niego półksiężyc.
Ceny i zamówienia dostępne po zalogowaniu » Zaloguj się

6.4./807
WIANEK DO KOMUNIIElegancki wianek komunijny, otwarty. Wykonany z białych, satynowych kwiatów i perełek. Tył z dużą ilością loków i luźno zwisających tasiemek, koralików i konwalii na żyłce. Całość upięta na grzebieniu. Idealnie pasuje do długich włosów i fryzur z lekkimi lokami. Polecany do alb i sukienek komunijnych.
Ceny i zamówienia dostępne po zalogowaniu » Zaloguj się

6.4./814
WIANEK - PÓŁKSIĘŻYCNiezwykle subtelny wianek komunijny, otwarty. Wykonany z białych satynowych kwiatów  i organdynowych kokardek . Całość ozdobiona pięknymi kryształami.Z tyłu piękna szyfonowa kokarda z lokami i wstążeczkami. Całość upięta na grzebieniu. Idealnie pasuje do długich włosów i fryzur z lekkimi lokami. Polecany do alb i sukienek komunijnych.
Ceny i zamówienia dostępne po zalogowaniu » Zaloguj się

6.4./817
WIANEK KOMUNIJNY OTWARTYElegancki wianek komunijny, otwarty na grzebieniu. Wykonany z białych ręcznie robionych, organdynowych kwiatów i atłasowych drobnych stokrotek. Całość uzupełniają białe perełki . Z tyłu duża szyfonowa róża wykończona perełkami oraz luźno zwisające proste tasiemki. Idealnie pasuje do długich włosów i fryzur z lekkimi lokami. Polecany do alb i sukienek komunijnych.
Ceny i zamówienia dostępne po zalogowaniu » Zaloguj się

6.4./821
WIANEK KOMUNIJNY OTWARTYKOŃCÓWKA KOLEKCJI - WYPRZEDAŻ !

Bardzo delikatny wianuszek komunijny, otwarty. Kompozycja oparta jest na drobnych białych kwiatuszkach z listeczkami, Całośc uzupełniona subtelnymi kruształkami. Z tyłu kokardka i luźno zwisające tasiemki.
Ceny i zamówienia dostępne po zalogowaniu » Zaloguj się

Oprogramowanie: Vaka Software
Wróć do góry