Jesteś tutaj: Hurtownia Dewocjonalia » DO KOMUNII » Wianki komunijne, ozdoby do włosów » wpinki - grzebienie, żabki, szpilki, wkręty

Przejdź do:  –»wianki - koczki i wężyki   –»wianki - okrągłe   –»wianki - półksiężyce   –»wianki - szpice   –»przepaski 

wpinki - grzebienie, żabki, szpilki, wkręty
Kod Nazwa (cechy produktu) Cena
netto (zł)
Ilość sztuk do zamówienia:

6.4./820
OZDOBA KOMUNIJNA DO WŁOSÓWPrzeźroczysty grzebyk pięknie zdobiony organdynowymi kwiatuszkami i perełkami. Całość wykończona zielonymi listkeczkami i fanatzyjnie zwisającymi tasiemkami. Tego typu ozdoba jest dobrym rozwiązaniem na biały tydzień czy przyjęcie komunijne.
Ceny i zamówienia dostępne po zalogowaniu » Zaloguj się

6.4./971
OZDOBA KOMUNIJNA DO WŁOSÓWDwuczęściowa ozdoba komunijna do włosów w kolorze biało-różowym. Składa się z grzebyka ozdobionego piękną organdynową kokardą ze spiralnie skręconymi lokami i dużą różową na środku grzebienia. Drugą część komplety stanowi przepaska na organdynowej wstążce. Na przepaseczce został powtórzony ten sam motyw organdynowej kokady i różyczki. Tego typu ozdoba jest bardzo dobrym rozwiązaniem na biały tydzień czy przyjęcie komunijne.
 
Ceny i zamówienia dostępne po zalogowaniu » Zaloguj się

6.4./972
OZDOBA KOMUNIJNA DO WŁOSÓWDwuczęściowa ozdoba komunijna do włosów w kolorze klasycznej bieli. Składa się z grzebyka ozdobionego piękną organdynową kokardą ze spiralnie skręconymi lokami i dużą różą na środku grzebienia. Drugą część komplety stanowi przepaska na organdynowej wstążce. Na przepaseczce został powtórzony ten sam motyw organdynowej kokady i różyczki. Tego typu ozdoba jest bardzo dobrym rozwiązaniem na biały tydzień czy przyjęcie komunijne.
 
Ceny i zamówienia dostępne po zalogowaniu » Zaloguj się

6.4./979
PRZYPINKA DO WŁOSÓWPiękna, atłasowa różyczka na żabce. Całość wykończona luźno zwisajacymi perełkami i konwaliami na żyłce
Ceny i zamówienia dostępne po zalogowaniu » Zaloguj się

Oprogramowanie: Vaka Software
Wróć do góry