Jesteś tutaj: Hurtownia Dewocjonalia » DO KOMUNII » Garnitury komunijne

Przejdź do:  –»Alby komunijne   –»Sukienki komunijne   –»Pokrowce na sukienki komunijne   –»Sukienki na przebranie   –»Pelerynki, bolerka i wdzianka   –»Chustki   –»Świece komunijne   –»Ozdoby do świec   –»Torebki komunijne   –»Rękawiczki komunijne   –»Emblematy - Hostie   –»Wianki komunijne, ozdoby do włosów   –»Bransoletki NOWOŚĆ   –»Odzież i bielizna dziewczęca   –»Odzież i bielizna chłopięca   –»Wypustki   –»Muszki, muszniki, krawaty 

Garnitury komunijne
Kod Nazwa (cechy produktu) Cena
netto (zł)
Ilość sztuk do zamówienia:

7.5.11./BS/DAWID
GARNITUR KOMUNIJNY
rozmiar:


Garnitur chłopięcy 2-częściowy. Uszyty z gładkiej tkaniny w kolorze ciepłego granatu. Marynarka zapinana na dwa guziki, z tyłu dwa rozciecia. Spodnie posiadają praktyczną i estetyczną regulację obwodu pasa (guziki i gumka z dziurkami po wewnętrznej stronie pasa). Dół spodni nie podwinięty co ułatwia ich dopasowanie bezpośrednio przed uroczystością. Marynarka i spodnie są taliowane i mają modny obecnie krój "slim".Tkanina w składzie : 45% wełna, 50% poliester, 5% wiskoza.
Ceny i zamówienia dostępne po zalogowaniu » Zaloguj się

7.5.11./W/KOBALT
GARNITUR KOMUNIJNY KOBALT, 2-CZĘŚCIOWY
rozmiar:


Garnitur chłopięcy 2-częściowy (marynarka + spodnie)). Uszyty z gładkiej tkaniny w kolorze niebieskim z białymi akcentami. Marynarka zapinana na dwa guziki, z tyłu dwa rozciecia. Spodnie posiadają praktyczną i estetyczną regulację obwodu pasa (guziki i gumka z dziurkami po wewnętrznej stronie pasa). Dół spodni nie podwinięty co ułatwia ich dopasowanie bezpośrednio przed uroczystością. Marynarka i spodnie są taliowane i mają modny obecnie krój "slim".Tkanina w składzie : 45% wełna, 50% poliester, 5% wiskoza.
Ceny i zamówienia dostępne po zalogowaniu » Zaloguj się

7.5.12./ENZO/5
GARNITUR KOMUNIJNY 5-CZĘŚCIOWY
rozmiar:


Garnitur chłopięcy 5-częściowy. Marynarka i spodnie uszyte z tkaniny z delikatna fakturą w kolorze granatowym. Kamizelka, muszka i poszetka w kratę. 
Marynarka zapinana na dwa guziki, z tyłu dwa rozcięcia. Spodnie posiadają praktyczną i estetyczną regulację obwodu pasa (guziki i gumka z dziurkami po wewnętrznej stronie pasa). 
Dół spodni nie podwinięty co ułatwia ich dopasowanie bezpośrednio przed uroczystością. 
Marynarka i spodnie są taliowane i mają modny obecnie krój "slim".

Skład tkaniny: 50% poliester, 45% wełna, 5% wiskoza
Skład podszewki: 100% poliester

 

Ceny i zamówienia dostępne po zalogowaniu » Zaloguj się

Oprogramowanie: Vaka Software
Wróć do góry