O Firmie

Akcesoria, artykuły komunijne i na chrzest producent, dodatki do komunii - KRESPOL S.C.

Hurtownia internetowa www.hurt.krespol.pl  to miejsce, w którym znajdą Państwo artykuły przeznaczone na dzień chrztu oraz komunii. Jako producent szatek do Chrztu, alb, sukienek i dodatków komunijnych oferujemy wysoką jakość wyrobów i solidność wykorzystywanych materiałów. To głównie wykwintna satyna ślubna oraz nieprześwitujący materiał typu strecz, który nie zmienia fasonu ani właściwości mimo użytkowania i prania. Z atłasu natomiast powstają nasze szatki do chrztu. Bez względu na to, czy potrzebują Państwo artykułów do chrztu dziecka czy też komunii, u nas można znaleźć niezbędne tekstylia, strój oraz akcesoria.

Nasze sukienki komunijne oraz garnitury i alby to gwarancja zadowolenia zarówno ze strony dzieci, jak i dorosłych. Dziewczynki poczują się wyjątkowo w pięknej białej kreacji, zaś chłopcy będą mieli okazję włożyć dobrze skrojony garnitur. To jeszcze bardziej podkreśli rangę ważnej rodzinnej uroczystości, jaką jest dzień Pierwszej Komunii Świętej. W Krespol mogą Państwo liczyć na szeroki wybór produktów w każdej kategorii, a także atrakcyjne ceny.

Dodatki komunijne - producent

Krespol to producent sukienek do komunii, alb komunijnych i dodatków. Wiemy jak ważne są detale, dlatego ofercie sklepu internetowego znajdują się wszelkie akcesoria komunijne służące uzupełnieniu dziecięcej stylizacji w ten wyjątkowy dzień. Dziewczynkom przydadzą się torebki, rękawiczki, chusteczki i śliczne wianki komunijne oraz ozdoby do włosów, zaś chłopcom – bielizna, muszki i wypustki do marynarki. To drobne, ale praktyczne elementy tekstylne i nie tylko, które pozwolą idealnie przygotować Państwa dziecko do pierwszej komunii świętej.

Inne dodatki komunijne, które z pewnością przydadzą się w kościele, to m.in. świece oraz dedykowane dla nich osłonki. Hurtownia online Krespol to miejsce, w którym przykładamy dużą wagę do jakości produktów i materiałów, z których uszyto alby, sukienki, bolerka, marynarki i spodnie. Dostępne u nas artykuły wyróżniają się dobrym stosunkiem jakości do ceny, a także praktycznością zastosowania. Nasze akcesoria sprawdzą się do komunii, ale niektóre można wykorzystać także później, np. chłopięcy garnitur czy żakardowe rajstopy dziewczęce.

Od samego początku działalności wspieramy polskich producentów, dlatego wszystkie oferowane w naszej firmie artykuły są produkowane w naszej firmie lub pochodzą od firm produkujących w Polsce

Zapraszamy na zakupy.

Zapisz